Antalya Söve İmalatı


Atahan Mimarlık firması bünyesinde kurulan walther plus boya ve söve imalat gurubunda tescilli markası ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Atahan İzolasyon-- & Walther Plus ;

Antalya Sanayi Bölgesinde 2017 yılında polistiren iç ve dış dekorasyon ürünleri üretmek amacıyla kurulmuştur.

CNC tezgahlarında farklı ihtiyaçlara göre şekillendirilmiş bina dış cephe kaplama, ısı yalıtım ve görsel dekor ürünleri ile hizmet vermektedir. Yüksek kalite uygun fiyat politikası ile Antalya ilimiz başta olmak üzere tüm Türkiye ve komşu ülkelere ürettiğimiz ürünlerimizi ihracatını yapmaktayız. an markalı ürünler, modern, ekonomik, esnek, hafif ve kurulumu kolay özelliklerle büyük avantaj sağlar.

Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra Atahan, kişisel istek ve stillere göre özel projelere çözümler üreterek sınırsız alternatifler sunmaktadır.

Üretim Kapasitesi kaplamalı ürünler Eps (söve gurubu) yıllık 400 bin metre tül,

Xps Stropiyer gurubu ise yıllık 11 milyon metre tül civarıdır.

Atahan izolasyon 2018 yılında tescilli markası olan WALTHER Plus ile boya sektörüne de kendine güvenen, hızlı ve sağlam adımlar ile girmiş bulunmaktadır.

Ürettiğimiz boya Ürünleri inşaat su yalıtımları, iç cephe ve dış cephe boyaları, endüstriyel boya, gurupları, epoksi boya ve su yalıtım malzemeleri ile kalite ve fiyat olarak lider konuma gelmiştir. Amacımız uygun fiyatlı yüksek kaliteli boya üretimi ile ülkemize hizmet etmektir.

Boya gurubu üretim kapasitesi ise toplam 1 milyon ton ve üzeridir.


Atahan İzolasyon Mimarlık Mühendislik İnşaat Ltd. Şti. Adres: Evliya Çelebi Caddesi No: 68 / A Muratpaşa / ANTALYA

Tel: 0242 421 44 45 Gsm: 0533 302 31 75 Web : www.atahanmimarlik.com.tr Email: info@atahanmimarlik.com.tr